Yorumlar

21 Yorum Var;

 1. Keziban diyor ki:

  Tek kisilik elektrikli battaniye kargo fiyati nedir.kapida odeme ile kredi karti ile ödemede fiyat değisiyor mu

 2. Selim diyor ki:

  Asıl merak edilen bütün gece açık kaldığı takdirde günde 8 saatlik bir kullanımla ayda ne kadar fatura getirdiğidir bana göre.Bu soruya sitenizde cevap verilmeli.Saygılar.

 3. kaliteli diyor ki:

  ucuz çin mallarından aldım 2 ay gitmedi elimde kaldı para çöpe gitti geçen sene yerli malı battaniye aldım hala kullanıyorum bu soğuklardan sonra iki tanede çocuklara tekli kişilik battaniye aldım başka türkü evde ısınamıyoruz iki tanesine 49 lira ödedim hemde kapıda kargocuya parayı verdim güvenilir site tercih etmişim.

 4. pınar h. diyor ki:

  merhaba bir tane çift ve iki tane tek kişilik battaniye sipariş vermek istiyorum kargo ücreti ödeyecekmiyim kredi kartı kullanmak istemiyorum kapıda ödeme ile satın almak istiyorum çoğu alışveriş sitesi hep kredi kartı istiyor acil dönüş sağlarmısınız kolay gelsin.

 5. Gülcan dilek diyor ki:

  Elektrikli battaniye ihtiyacım vardı üç tane çift kişilik olan battaniyelerden sipariş verdim bir günde elime ulaştı battaniyeleriniz çok güzel güven le kullanıyorum komşularıma sizi tavsiye edicem

 6. sıcaklık çok iyi diyor ki:

  battaniyenin tek ve çift kişilik olması avantajlı oldu hem kendimize hemde çocuğumuzunda kullanmasında olanak sağladı hızlı teslimat için ayrıca teşekkür ederim bir dahaki siparişimdede sizi tercih edicem aynı zamanda çok iyi ısıtıyor.

 7. kullanışlı ve ideal diyor ki:

  arkadaşlar çok güzel ısıtıyor yatağın içi sıcacık oluyor yanlız en az bir 25-30 dakika önce çalıştırmanızda yarar var. Çok sıcak olursa ılık konuma alırsınız. Zaten kullanım talimatlarında yazıyor kumaş kaliteside gayet dayanıklı yatağın altından hiç çıkarmyorum

 8. merve b. diyor ki:

  bu fiyata göre hiçte pahalı değil her evde en azından bir tane olması gereken bir ürün hiç düşünmeden alın hasta olduğunuz zaman pişman olmaktan iyidir.

 9. fiyat uygun diyor ki:

  Bir gün elektrikli battaniyeye ihtiyacım duyacağım hiç aklıma gelmezdi. Şifayı kapınca ne kadar önemli olduğunu anlamış oldum hızlı kargolama sorunsuz teslimat.

 10. tavsiye ederim diyor ki:

  Dün sipariş verdim ertesi gün elime ulaştı ödemeyide kapıda yaptım teşekkürler. Tekrar iki tanede tek kişilik çocuklar için sipariş verdim.